Konkurs Piosenki

 

WERDYKT KONKURSU PIOSENKI – BURSZTYNOWA NUTKA’2016

NAGRODA GŁÓWNA – statuetka BURSZTYNOWA NUTKA – Weronika Ptach
NAGRODA Pani WójtOlaf Wichman
NAGRODA FUNDATOREKWiktoria Kuzas

kategoria – dzieci ur. w 2010 r.

I MIEJSCE- Krupińska Lilianna
II MIEJSCE – Antonina Kruk i Zofia Gacek
III MIEJSCE- Szymon Pawlak

kategoria – dzieci urodzone w 2009 r.

I MIEJSCE- Maja Grabowicz
II MIEJSCE – Tomasz i Konrad Kotliccy

kategoria – dzieci urodzone w 2008 r.

I MIEJSCE- Oliwia Kotlicka
II MIEJSCE – Weronika Jączek
III MIEJSCE – Milena Duszyńska
III MIEJSCE – Radek Rozalewicz

UWAGA !
Dn. 06 i 07 czerwca 2016 r. od godz. 16.00 do 19.00 w Rotmance ul. Jarzębinowa 30 w Przedszkolu ‘’Wesoła Nutka ‘’ odbędą się nagrania na płytę .
Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel 502 690 602 i umówienie się.

KOLEJNOŚĆ WYSTĄPIEŃ NA FESTIWALU:

dzieci urodzone w 2010 roku

1. Antosia Kruk i Zosia Gacek ‘’Jaskółki ‘’ – ZŁAP LATO
2. Kuzas Wiktoria – KOT
3. Krupińska Liliana – SONGO
4. Olaf Wichman – BAL W PRZEDSZKOLU
5. Pawlak Szymon- ŚPIEWAJ

dzieci urodzone w 2009 roku

6. Grabowicz Maja- DZIECI ŚWIATA
7. Ptach Weronika- MAŁA LEŚNA WRÓZKA
8. Tomasz i Konrad Kotliccy – WIOSENNY ROCK

dzieci urodzone w 2008 roku

9. Duszyńska Milena – KACZKA DZIWACZKA
10. Jączek Weronika- BATUMI
11. Kotlicka Oliwia- KRAINA LODU
12. Rozalewicz Radek – JA UWIELBIAM DŻEM

Komunikat dotyczący Konkursu Piosenki
IV Pomorskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej – „BURSZTYNOWA NUTKA”

Fundacja BURSZTYNOWYM SZLAKIEM oraz JURY Konkursu Piosenki zgodnie z pkt VI ppkt 1 i 5 Regulamin Konkursu Piosenki informują, iż wprowadza się zmiany w Regulaminie. Zmiany spowodowane są dużą ilością zgłoszeń Uczestników Konkursu oraz bardzo wysokim poziomem wykonania utworów i dotyczą:

  1. Termin ogłoszenia listy finalistów został przesunięty na dzień 8 maja 2016 r.
  2. Termin przesłania Kart Zgłoszeń, Oświadczeń i podkładu muzycznego do wykonywanego utworu (na CD lub mailowo) został przesunięty na dzień 16 maja 2016 r.
  3. Ze względu na wysoki poziom wykonywanych utworów i kryteria oceniania, została zmieniona liczba zakwalifikowanych solistów i zespołów w poszczególnych kategoriach wiekowych (szczegóły w podanych poniżej wynikach).
  4. Z Festiwalu zostaną nagrane w studio nagrań 2 płyty. Jedna z utworami 12-stu finalistów występujących podczas Koncertu Finałowego oraz druga z półfinalistami (lista półfinalistów zostanie ogłoszona 10 maja 2016).

Finaliści (listy alfabetyczne):

I kategoria – dzieci urodzone w 2008 roku

Soliści:
Duszyńska Milena
Jączek Weronika
Kotlicka Oliwia
Rozalewicz Radek

II kategoria – dzieci urodzone w 2009 roku
Soliści:
Grabowicz Maja
Ptach Weronika

Zespoły:
Tomasz i Konrad Kotoliccy

III kategoria – dzieci urodzone w 2010 roku
Soliści:

Kuzas Wiktoria
Krupińska Liliana
Olaf Wichman
Pawlak Szymon

Zespoły:
Antosia Kruk i Zosia Gacek

Wykonawcy, którzy  będą występować z własnym akompaniamentem proszeni są o poinformowanie o tym fakcie Organizatora do dn. 16.05.2016. Podczas Festiwalu na scenie będzie dostępne pianino.

LISTA PÓŁFINALISTÓW, którzy zostali zakwalifikowanie do nagrania drugiej płyty festiwalowej w studio nagrań (w studio będzie dostępny instrument klawiszowy):

SOLIŚCI:
Maja Juwko- Przedszkole Promyczek- Pruszcz Gdański
Magdalena Pawłowska
Kinga – Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Cedrach Małych
Ryszard Marczak – Przedszkole Calineczka Rotmanka
Diana Skorupa – Przedszkole Samorządowe „Niezapominajka” w Starym Mieście

ZESPOŁY:
Martyna Kozikowska i  Karina Sójka – Pruszcz Gdański
Staś, Nikodem i Dominik – Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Cedrach Małych
Nutki – Przedszkole ‘’Przyjaciele Puchatka”,  Borkowo
Tygryski – Przedszkole ‘’Przyjaciele Puchatka” , Borkowo
Witaminki – Przedszkole ‘’Przyjaciele Puchatka”,  Borkowo
Przedszkolaki z Calineczki  – Przedszkole Calineczka,  Rotmanka