Bursztynowa Nutka 2015

———————————————————

23 maja 2015 r., godz. 11.00 – OKSiBP w Cieplewie

Do udziału w Festiwalu zapraszamy dzieci  w wieku 5-9 lat. Dzieci uczestniczą w dwóch konkursach: piosenki i plastycznym. Konkursy mają na celu popularyzację śpiewu wśród dzieci, poszukiwanie dzieci szczególnie uzdolnionych wokalnie i plastycznie. Zwieńczeniem Festiwalu jest Koncert Finałowy Laureatów i festyn rodzinny oraz wydanie płyty CD z utworami konkursowymi „Dzieci – Dzieciom” z okładką  zaprojektowaną przez dzieci.

————————————————————-

Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej ma zawsze cel charytatywny. W 2015 roku zbieramy pieniądze na wsparcie potrzeb chorej na nowotwór kości, 13-letniej Weroniki Hinz z Straszyna, która wychowuje się w niezamożnej rodzinie.

Weronika jest uczennicą klasy 1a Gimnazjum w Zespole Szkół w Straszynie. Choruje od 8-go miesiąca życia na nowotwór złośliwy kręgosłupa, który spowodował niedowład kończyn dolnych i chorobę nerek. Weronika nie może samodzielnie chodzić. Jest pod opieką specjalistów z  Kliniki Nefrologii  Akademii Medycznej w Gdańsku i Kliniki Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu. Jeszcze przed Festiwalem Weronika jedzie do Poznania na operację zablokowania chrząstki zrostowej kolan i korekcję stóp. Ale mówi, że wróci na Festiwal i będzie z nami 23 maja w Cieplewie. Życzymy Weronice udanej operacji.

23 maja, podczas Festiwalu i Festynu będzie przeprowadzona zbiórka publiczna. Cały dochód uzyskany ze zbiórki zostanie przeznaczony na potrzeby Weroniki i  jej rehabilitację po operacji.

—————————————————————–

Zapraszamy Wszystkich  do wspólnej zabawy podczas Festiwalu i Festynu rodzinnego.

W programie mnóstwo atrakcji, m.in. porady dla miłośników psów, malowanie buziek i robienie fryzur, gry i zabawy sportowe, plastyczne, Pan Dinuś, strzelanie z łuku, konkurs o UE i LGD “Trzy Krajobrazy”, zwiedzanie wozu strażackiego, wypuszczenie “gołębi radości”,  grill, lody, napoje.

——————————————————————————

Pliki do pobrania:
KONKURS PIOSENKI:
Regulamin Konkursu Piosenki 2015
Karta Zgłoszenia 2015
Oświadczenie

KONKURS PLASTYCZNY:
Regulamin Konkursu Plastycznego 2015
Karta Zgłoszenia 2015
Oświadczenie

Logo Festiwalu “BURSZTYNOWA NUTKA”

——————————————————————–

Patronat HONOROWY nad Festiwalem sprawują:

PATRONAT HONOROWY

 —————————————————————–

Patronat MEDIALNY Festiwalu:

    

————————————————————

sponsorzy i partnerzy

——————————————————————–

plakat Festiwal_Bursztynowa Nutka 2015